wielkość tekstu:

Akcja Polacy Rodakom

2012-12-11 13:10

13 Akcja Polacy Rodakom - podsumowanie

Biało - czerwone paczki świąteczne, dzięki pomocy przedstawicieli dyplomatycznych trafiły już do naszych Rodaków na Białorusi i Ukrainie!

Przygotowane w ramach 13 Akcji Polacy - Rodakom paczki, po uroczystym poświęceniu dnia 8 grudnia 2012 roku wyruszyły z Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie za wschodnią granicę. W tym roku udało nam się przygotować około 1600 paczek świąteczno - noworocznych. Zwyczajowo w każdej paczce znalazły się 1 - 2 książki, opłatek, list, zabawka, natomiast dominującą część paczki wypełniły najwyższej jakości produkty spożywcze i słodycze.

Aby obejrzeć film kliknij TUTAJ

 

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating