wielkość tekstu:

Akcja Polacy Rodakom

2016-03-23 9:47

16 Akcja Polacy - Rodakom - podziękowanie

 
 

 Szanowni Państwo

 
 

Bardzo dziękuję za to, że już po raz 16-ty udało Nam się wspólnie zorganizować Akcję Polacy - Rodakom przygotowując tym razem ponad 3000 biało - czerwonych paczek z żywnością, z których każda ważyła od 15 do 20 kg. Jest to w sumie prawie 60 ton darów, które przekazaliśmy Naszym Rodakom na Ukrainie i częściowo na Białorusi.

Rodacy na biało - czerwone paczki bardzo czekają, zarówno ze względu na zawartość ale również dlatego, że paczka to też relacja z Ojczyzną. Załączone listy, jakie otrzymujemy są tego potwierdzeniem.

Dzięki Państwu Darczyńcom możemy z roku na rok przygotowywać coraz więcej paczek. Jednak sytuacja na Ukrainie sprawia, że powinniśmy - jak się wydaje - nie tylko kontynuować Akcję ale również zwiększyć liczbę paczek nawet do 5000.

Chciałbym również podziękować wszystkim Wolontariuszom, Szkołom, Przedszkolom, Samorządowcom, Dyrektorom, Nauczycielom, Właścicielom wielu Firm, Księżom oraz Polskim Dyplomatom za ogromną pracę, jaką włożyli w przeprowadzenie tej edycji Akcji. Gdyby nam się udało również w tym roku - w co bardzo wierzę - zorganizować Akcję, to oczywiście już tradycyjnie bardzo proszę Państwa o aktywność i zaangażowanie.

Na zbliżające się Święta Wielkanocne życzę Państwu Wesołego Alleluja.              

 

                                                                                             Stanisław Gogacz

                                                                                                  Senator RP

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating