wielkość tekstu:

Aktualności

2014-06-02 12:30

Otwarcie krytej pływalni na Bronowicach

Dnia 29 maja 2014 roku Senator Stanisław Gogacz uczestniczył w Wielkim Festynie Kulturalnym „Bronowice Wczoraj i Dziś” oraz w otwarciu i poświęceniu Wielofunkcyjnej krytej pływalni przy ul. Łabędziej 2 – inwestycji 50 – lecia na Bronowicach.

Festyn z okazji Dnia Dziecka zorganizowało Towarzystwo Sportowo - Turystyczne „Sokolik", Rada Dzielnicy Bronowice w Lublinie oraz Dzielnicowy Dom Kultury „Bronowice". Uroczystość otwarcia basenu rozpoczęła się poświęceniem pływalni, po czym zaproszeni goście mogli zwiedzić nowy obiekt. Po wręczeniu medali i wyróżnień, w części artystycznej wystąpiły Zespół Tańca Ludowego Politechniki Lubelskiej, Fundacja „Sztukmistrze", młodzież szkolna oraz chór „Gloria Victis". Przy okazji festynu na boisku „Orlik" odbył się mecz „Sokolik - Motor", nie zabrakło też konkursów na terenie nowo otwartej pływalni.
powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating