wielkość tekstu:

Aktualności

2009-07-13 09:26

Oświadczenie w spr. radia

W związku z sytuacją w jakiej znalazło się Polskie Radio, a zwłaszcza Program II, Senator Stanisław Gogacz dnia 9 lipca 2009 roku wystąpił z oświadczeniem o prezentowanej treści.

Lublin, dnia 9 lipca 2009 rokuRedakcja

Programu II Polskiego Radia

w WarszawieSenator Stanisław Gogacz oraz Ruch Odbudowy Polski Okręg Lubelski solidaryzuje się z pracownikami Redakcji programu II Polskiego Radia w ich proteście przeciwko likwidowaniu źródeł i gwarancji finansowania działalności radiowej.

Państwa protest to bardzo czytelny sygnał, że tak jak społeczeństwo w swej ogromnej części, tak samo pracownicy Polskiego Radia opowiadają się za utrzymaniem statusu nadawcy publicznego, który realizuje swoją misje nakierowaną na wykształcanie postaw obywatelskich, etycznych i kulturowych. Postaw tak bardzo potrzebnych współczesnej Polsce i Europie. Państwo macie pełne prawo do posiadania w swojej działalności gwarancji finansowych, co oprócz tego - że powinno być czymś oczywistym - to jeszcze wzmacniane jest przez maile jakie z poparciem dla Państwa otrzymuje na adres mojego Biura. Społeczeństwo ma prawo i powinno zachować Polskie Radio w formule radia publicznego z gwarancjami finansowymi niezależnymi od barw politycznych władzy wykonawczej.Stanisław Gogacz

Senator RP

Do wiadomości:

1) Prezydent RP

2) Premier RP

3) Radio Lublin

4) Kurier Lubelski

5) Dziennik Wschodni

6) Gazeta Wyborcza Lublin

7) Polska Agencja Prasowa

8) Gazeta Polska
powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating