wielkość tekstu:

Aktualności

2015-06-10 9:18
VII Sołecki Festyn Sołecki w Gminie Łuków - Senator Stanisław Gogacz

VII Sołecki Festyn Sołecki w Gminie Łuków

W dniu 7 czerwca 2015r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w Festynie Sołeckim w Dmininie. Organizatorami Festynu Sołeckiego byli Wiceprzewodnicząca Rady Gminy Łuków Bogumiła Rozwadowska, sołtys Dminina Marcin Grochowski, Rada Sołecka Dminina, Koło Gospodyń Wiejskich „Niezapominajki” i Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie.

Festyn Sołecki rozpoczęła Msza Św. polowa sprawowana przy miejscowej kapliczce. Następnie uczestnicy festynu przeszli w barwnym korowodzie na plac przy świetlicy. Tam odbyła się dalsza część uroczystości. Jak co roku odbył się Gminny Turniej Sołtysów o tytuł „Super Sołtysa Gminy Łuków 2015" a także uhonorowano sołtysów Gminy Łuków okolicznościowymi dyplomami.
Na plenerowej scenie wystąpiły zespoły ludowe:  "Niezapominajki" z Dminina, "Zalesianki" z Zalesia i "Jagódki" ze Żdżar, a także Dziecięcy Zespół Tańca Ludowego Gminy Łuków, zespół wokalny "At hoc" z Zespołu Szkół w Gołąbkach oraz kabarety młodzieżowe z Zalesia i Dminina.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating