wielkość tekstu:

Aktualności

2015-07-01 10:07
Jubileusz 5 lecia Zespołu „Zalesianki” - Senator Stanisław Gogacz

Jubileusz 5 lecia Zespołu „Zalesianki”

W dniu 28 czerwca 2015r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w uroczystym Jubileuszu 5 lecia działalności artystycznej Zespołu Wokalnego „ZALESIANKI” z Zalesia.

Koncert galowy Zespołu „Zalesianki" połączony z występami zaproszonych zespołów Gminy Łuków i ościennych miejscowości odbył się na placu przy świetlicy wiejskiej w Zalesiu. Przed rozpoczęciem koncertu przedstawiono rys działalności i osiągnięcia Zespołu „Zalesianki", następnie po wystąpieniach okolicznościowych i składaniu życzeń jubileuszowych rozpoczęła się część artystyczna uroczystości.
Podczas jubileuszowego koncertu wspólnie z „Zalesiankami" wystąpiły Dziecięcy Zespół Tańca Ludowego Gminy Łuków, „Niezapominajki" z Dminina, „Jagódki" ze Żdżar, „Kumpele" z Gręzówki oraz zespoły z sąsiednich gmin: „Mroczkowiacy" z Jeleńca, „Świderzanki" ze Świderek, „Melodia" z Domaszewnicy. Wystąpił także Śpiewograj Jurajski - solista i bębniarz z Kapeli Jurajskiej, który wykonał utwory pochodzące z Zagłębia, Jury i Małopolski.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating