wielkość tekstu:

Aktualności

2015-07-19 14:02

35. rocznica Lubelskiego Lipca 1980 na kolei

W dniu 19 lipca 2015r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w uroczystościach Jubileuszu 35 - lecia NSZZ "Solidarność" na PKP oraz 35. Rocznicy Strajku Lubelskich Kolejarzy w Lublinie.

Główne uroczystości odbyły się na Dworcu Głównym PKP w Lublinie. Przy tzw. "Krzyżu Doli Kolejarskiej" została odprawiona Msza Święta w intencji Ojczyzny oraz bohaterów lipcowych strajków. Wśród zaproszonych gości pojawili się parlamentarzyści, przedstawiciele władz samorządowych i miejskich oraz liczne grono związkowców a także delegacje kolejarzy z całego kraju. Zebrani złożyli kwiaty pod pomnikiem "Doli Kolejarskiej" oraz tablicą upamiętniającą lipcowe strajki, umieszoną przed wejściem na Dworzec Główny w Lublinie. Prezydent miasta wręczył także odznaczenia najbardziej zasłużonym kolejarzom

Po oficjalnej części obchodów w Ogrodzie Saskim odbył się festyn rodzinny, w którym wzięli udział najmłodsi wraz z rodzicami.


powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating