wielkość tekstu:

Aktualności

2015-09-21 9:40
Uroczystości przy Krzyżu Katyńskim w Łukowie - Senator Stanisław Gogacz

Uroczystości przy Krzyżu Katyńskim w Łukowie

W dniu 17 września 2015r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w patriotyczno - religijnych uroczystościach związanych z 18-tą rocznicą ustawienia „Krzyża Katyńskiego” na cmentarzu grzebalnym Świętego Rocha w Łukowie.

Uroczystości rozpoczęła Msza Święta na cmentarzu parafialnym w Łukowie, w której uczestniczyły poczty sztandarowe, delegacje ze szkół, przedstawiciele władz gminy, miasta i powiatu oraz mieszkańcy Łukowa i Ziemi Łukowskiej. Po  Mszy złożono wieńce i zapalono znicze przed „Krzyżem Katyńskim".
Uroczystość została zorganizowana przez Łukowskie Towarzystwo Regionalne im. Jana Stanisława Majewskiego, przy współpracy Urzędu Miasta oraz Starostwa Powiatowego w Łukowie.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating