wielkość tekstu:

Aktualności

2015-10-12 12:05
Obchody 76. Rocznicy Bitwy pod Kockiem - Senator Stanisław Gogacz

Obchody 76. Rocznicy Bitwy pod Kockiem

W dniu 4 października 2015r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w uroczystych obchodach 76. Rocznicy Bitwy pod Kockiem. Uroczystości na placu przed pomnikiem Generała Kleeberga rozpoczął burmistrz Kocka Tomasz Futera, który przywitał gości i odczytał list Prezydenta RP Andrzeja Dudy skierowany do uczestników i organizatorów uroczystości.

Następnie została odprawiona Msza Święta w intencji Kleeberczyków.  Po zakończeniu Mszy nastąpił przemarsz na cmentarz wojskowy gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Na cmentarzu odegrano hymn narodowy, odczytano Apel Pamięci, po czym nastąpiła salwa honorowa  i złożenie kwiatów przez zgromadzone delegacje.
Uroczystości zakończył występ wojskowej orkiestry dętej w hali widowiskowo-sportowej.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating