wielkość tekstu:

Aktualności

2015-10-13 12:19
Spotkanie poświęcone pamięci kpt. Wacława Rejmaka - Senator Stanisław Gogacz

Spotkanie poświęcone pamięci kpt. Wacława Rejmaka

W dniu 15 października 2015r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w Łukowie w spotkaniu poświęconym pamięci kpt. Wacława Rejmaka pseud. Ostoja, legendarnego dowódcy Armii Krajowej z Jaty, zamordowanego przez funkcjonariuszy UB 18 października 1945 roku.

Uroczystości rozpoczęły się złożeniem kwiatów i zapaleniem zniczy przy pomniku kpt. Wacława Rejmaka, przy ul. Armii Krajowej. Następnie w Kinie Łuków wyświetlone zostały dwa filmy: „Z archiwum IPN - Ostoja" oraz „Kasanci z Jaty". Gawędę o żołnierzach „Ostoi" opowiedział Michał Mojski, nauczyciel historii I LO im. T. Kościuszki w Łukowie.
powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating