wielkość tekstu:

Aktualności

2016-03-23 9:17

List Senatora Stanisława Gogacza do darczyńców 16 Akcji Polacy - Rodakom

 

 Szanowni Państwo

 

Bardzo dziękuję za to, że już po raz 16-ty udało Nam się wspólnie zorganizować Akcję Polacy - Rodakom przygotowując tym razem ponad 3000 biało - czerwonych paczek z żywnością, z których każda ważyła od 15 do 20 kg. Jest to w sumie prawie 60 ton darów, które przekazaliśmy Naszym Rodakom na Ukrainie i częściowo na Białorusi.

Rodacy na biało - czerwone paczki bardzo czekają, zarówno ze względu na zawartość ale również dlatego, że paczka to też relacja z Ojczyzną. Załączone listy, jakie otrzymujemy są tego potwierdzeniem.

Dzięki Państwu Darczyńcom możemy z roku na rok przygotowywać coraz więcej paczek. Jednak sytuacja na Ukrainie sprawia, że powinniśmy - jak się wydaje - nie tylko kontynuować Akcję ale również zwiększyć liczbę paczek nawet do 5000.

Chciałbym również podziękować wszystkim Wolontariuszom, Szkołom, Przedszkolom, Samorządowcom, Dyrektorom, Nauczycielom, Właścicielom wielu Firm, Księżom oraz Polskim Dyplomatom za ogromną pracę, jaką włożyli w przeprowadzenie tej edycji Akcji. Gdyby nam się udało również w tym roku - w co bardzo wierzę - zorganizować Akcję, to oczywiście już tradycyjnie bardzo proszę Państwa o aktywność i zaangażowanie.

Na zbliżające się Święta Wielkanocne życzę Państwu Wesołego Alleluja.      

 

                                                                                                                 Stanisław Gogacz

                                                                                                                      Senator RP

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

Podsumowanie debaty z dnia 16.02.2011

W środowej debacie publicznej pt. „Tak dla Komendy Regionalnej Bazy Logistycznej w Stawach jako jednej z czterech struktur logistycznych Sił Zbrojnych RP”...

Debata Publiczna w spr. Komendy Reg. Bazy Logistycznej w Stawach - 16.02.2011

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników Wojska przy Jednostce Wojskowej Nr 4824 Stawy zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ...

Podsumowanie debaty z dnia 29.12.2010

Zorganizowana przez Senatora Stanisława Gogacza debata publiczna pt."Nie likwidacji Kliniki Stomatologicznej w Lublinie" zakończyła się przyjęciem poniżej zaprezentowanego stanowiska.

Debata Publiczna w spr. obrony Kliniki Stomatologicznej - 29.12.2010

Senator RP Stanisław Gogacz oraz pracownicy służby zdrowia wraz z pacjentami i mieszkańcami Lubelszczyzny zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ - NIE LIKWIDACJI KLINIKI STOMATOLOGICZNEJ W LUBLINIE -

© 2008 - 2018 | stanislawgogacz.pl

Fotograf Warszawa

grafika multimedia eventplating