wielkość tekstu:

Aktualności

2016-03-23 9:05
VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej „Armaty pod Stoczkiem zdobywała wiara” - Senator Stanisław Gogacz

VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej „Armaty pod Stoczkiem zdobywała wiara”

W dniu 12marca 2016r. rozpoczął się w Stoczku Łukowskim dwudniowy VII Ogólnopolski Turniej Piłki Siatkowej „Armaty pod Stoczkiem zdobywała wiara”. Honorowy patronat nad turniejem objęli marszałek Sławomir Sosnowski oraz Senator RP Stanisław Gogacz.

Uroczyste rozpoczęcie imprezy rozpoczęło się od wręczenia odznaczeń dla zasłużonych wolontariuszy oraz od przemówienia zaproszonych gości. W imprezie wzięły udział drużyny m.in z Ełku, Warszawy, Lublina, Wyszkowa, Dęblina i Białej Podlaskiej. Gospodarzy reprezentowali zawodnicy m.in.: z takich miejscowości jak  Łuków, Wodynie, Mrozy, Strzyżew, Siennice i Miastków.
Organizatorem dwudniowych imprez sportowo-kulturalnych było Stoczkowskie Towarzystwo Sportowe AVES.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating