wielkość tekstu:

Aktualności

2016-06-13 12:03

"Dzień Różnych Kultur" w Łukowie

W dniu 06.06.2016r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w uroczystościach szkolnych pt. „Dzień Różnych Kultur” zorganizowanych przez Szkołę Podstawową nr 5 im. gen. Władysława Sikorskiego w Łukowie.

Uroczystości rozpoczęły się od powitania gości w różnych językach oraz prezentacji tańców i pieśni charakterystycznych dla Polski, Czeczenii i Ukrainy. Ogłoszono również wyniki konkursu i wręczono nagrody w konkursie literackim „Najpiękniejsze święto w mojej Ojczyźnie i plastycznym „Moja Ojczyzna". Nie zabrakło quizów wiedzy nt. Polski, Czeczenii i Ukrainy oraz zmagań sportowych.

Dzień Różnych Kultur

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating