wielkość tekstu:

Aktualności

2016-09-05 12:34
II Międzypowiatowy Jarmark Zespołów Folklorystycznych w Żdżarach - Senator Stanisław Gogacz

II Międzypowiatowy Jarmark Zespołów Folklorystycznych w Żdżarach

W dniu 04 września 2016r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w II Międzypowiatowym Jarmarku Zespołów Folklorystycznych „Złoty Kur Lubelszczyzny 2016” w Żdżarach. Organizatorem Jarmarku był m.in. Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie oraz społeczność Żdżar.

Na Jarmarku wystąpiło 15 zespołów m.in.: z powiatu łukowskiego, janowskiego i radzyńskiego, które walczyły o Laur „Złotego Kura Lubelszczyzny 2016".  Występy trwały całe popołudnie. Decyzją jury „Brązowego Kura Lubelszczyzny" wyśpiewał zespół „Niezapominajki" z Dminina. „Srebrny Kur" trafił do zespołu „Modry Len" z Adamowa, natomiast „Złotego Kura Lubelszczyzny" przyznano zespołowi „Jarzębina".

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating