wielkość tekstu:

Aktualności

2016-10-03 13:50

70-rocznica AKCJI MITROPA

W dniu 02 października 2016r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w uroczystych obchodach 70-rocznicy AKCJI MITROPA.

Uroczystości rozpoczęły się od Mszy Świętej w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Szaniawach. Po mszy nastąpiło odsłonięcie Pomnika Pamięci Żołnierzy AK-WIN Obwód Łuków biorących udział w Akcji Mitropa. Złożono wieńce pod pomnikiem, nastąpiły przemówienia zaproszonych gości, wręczono też odznaczenia i wyróżnienia ŚZŻ Armii Krajowej. W części artystycznej zaprezentowała się Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego z Siedlec oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Szaniawach.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating