wielkość tekstu:

Aktualności

2009-05-18 14:38
Pomnik „USKOKA” - Senator Stanisław Gogacz

Pomnik „USKOKA”

Dnia 17 maja 2009 roku w Lubartowie Senator uczestniczył w uroczystości odsłonięcia i poświęcenia pomnika Zdzisława Brońskiego ps. „USKOK".

Uroczystość tą poprzedziła Msza Święta w Kościele OO. Kapucynów w Lubartowie w intencji poległych, pomordowanych i zmarłych żołnierzy AK, WiN, NSZ i BCh. Natomiast po poświęceniu płyty pomnika oraz złożeniu wieńców i kwiatów wygłoszono referat „USKOK pragnienie wolności" oraz wyświetlono film dokumentalny IPN-u pt. „USKOK". Całą uroczystość uświetnił występ chóru, który zaprezentował wiele pieśni patriotycznych.
 
 
 
powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating