wielkość tekstu:

Aktualności

2017-05-08 12:12
Odsłonięcie pomnika Lecha i Marii Kaczyńskich w Białej Podlaskiej - Senator Stanisław Gogacz

Odsłonięcie pomnika Lecha i Marii Kaczyńskich w Białej Podlaskiej

W dniu 2 maja 2017r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w uroczystym odsłonięciu pomnika Lecha i Marii Kaczyńskich w Białej Podlaskiej.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Św. w kościele Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Białej Podlaskiej. Po Mszy uczestnicy uroczystości przeszli na Plac Wojska Polskiego gdzie przemówienie wygłosił Prezydent Miasta Białej Podlaskiej Dariusz Stefaniuk, a następnie Senator RP Grzegorz Bierecki - inicjator powstania pomnika. Został także odczytany list od Prezydenta Andrzeja Dudy. Po przeczytaniu listu i odsłonięciu pomnika wystąpił Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński, który podziękował inicjatorom i darczyńcom postawienia pomnika, a także wszystkim mieszkańcom Białej Podlaskiej.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating