wielkość tekstu:

Aktualności

2018-03-02 10:41
List Senatora RP Stanisława Gogacza do Darczyńców 18 Akcji Polacy-Rodakom - Senator Stanisław Gogacz

List Senatora RP Stanisława Gogacza do Darczyńców 18 Akcji Polacy-Rodakom

                               

 

 

                                          Szanowni Państwo

 

 

  

    Chciałbym z całego serca podziękować za wspólne zorganizowanie już 18-tej edycji Akcji Polacy - Rodakom, której najważniejszym celem jest zbiórka darów z których układane są paczki. Na każdą paczkę naklejana jest biało - czerwona flaga, logo Akcji oraz logo instytucji biorących udział w zbiórce darów. W każdej paczce jest ok. 2/3 żywności w tym ponad 2 kg konserw mięsnych natomiast pozostała część czyli ok. 1/3 paczki jest wypełniana słodyczami. Obowiązkowo miejsce w paczce znajduje jedna mała przytulanka, jedna nie gruba książka, list oraz opłatek.                  
Ten skład jest chyba odpowiedni gdyż - jak widzimy - w listach Nasi Rodacy zwracają uwagę na ważność właśnie tych produktów i tych rzeczy z których układamy paczki.
      Chcę Państwa z wielką radością poinformować, że w tej 18-tej edycji udało nam się przygotować takich właśnie paczek 4500 ( rok temu 4300), która to liczba pomnożona przez wagę paczki czyli 15 kg daje obraz wielkości naszej zbiórki.
Formuła tego listu nie wystarcza aby każdego z Państwa tworzących tę Akcję wymienić - wszyscy indywidualnie otrzymają podziękowania - ale niech mi będzie wolno złożyć ogromne podziękowanie Sekretarzowi Stanu w MSZ Panu Ministrowi Janowi Dziedziczakowi za udzieloną nam pomoc.
Jak wielkie jest oczekiwanie na paczki dowiadujemy się z listów, które z pewnością stanowią ideowy fundament Akcji Polacy - Rodakom.
To Państwo tworzycie tę Akcję i to Państwu należą się te najpiękniejsze słowa jakie znajdujemy w listach.
Gdyby Nam udało się zorganizować w tym roku kolejną edycję to wtedy pozwolę sobie poprosić Państwa również o pomoc.
       Na Święta Zmartwychwstania Pańskiego życzę Wesołego Alleluja dla Państwa oraz dla Państwa Rodzin.


 

                                                                                          Stanisław Gogacz

                                                                                               Senator RP

 

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating