wielkość tekstu:

Aktualności

2018-04-25 9:10

Otwarcie zmodernizowanego Centrum Rehabilitacji w przychodni Łuksja-Med w Łukowie

W dniu 21 kwietnia 2018r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w Łukowie w uroczystym otwarciu zmodernizowanego Centrum Rehabilitacji w przychodni Łuksja-Med. Uroczystość została poprzedzona Mszą Św. odprawioną w Kolegiacie pw. Przemienienia Pańskiego w Łukowie w intencji pracowników oraz pacjentów przychodni Łuksja-Med. Po zakończeniu Mszy Św. dalsze uroczystości odbyły się w przychodni gdzie uczestników uroczystości powitała Pani Prezes Zarządu Łuksji-Med Monika Krasuska. Następnie przedstawiono rys historyczny przychodni, dokonano jej poświęcenia po których uczestnicy uroczystości mogli zwiedzić przychodnię.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating