wielkość tekstu:

Aktualności

2018-05-16 12:14
Obchody 227 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Dęblinie - Senator Stanisław Gogacz

Obchody 227 Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Dęblinie

W dniu 03 maja 2018r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w uroczystych obchodach 227 Rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Dęblinie. Uroczystości rozpoczęły się od Mszy Świętej w intencji Ojczyzny w Kościele p.w. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie. Po Mszy Świętej nastąpił przemarsz uczestników uroczystości przed Pomnik Niepodległości gdzie dalsze uroczystości rozpoczęły się od przemówienia Burmistrz Miasta Dęblin Pani Beaty Siedleckiej. Po przemówieniu, Apelu Pamięci i oddaniu salwy honorowej odbyło się złożenie wieńców i wiązanek. Uroczystości na placu przed Ratuszem Miejskim zakończyły się koncertem w wykonaniu Orkiestry Wojskowej z Dęblina oraz defiladą Kompanii Reprezentacyjnej Sił Powietrznych i Pododdziałów. Następnie w Ratuszu Miejskim odbyła się uroczysta Sesja Rady Miasta, którą uświetnił występ Chóru Dziecięcego Grupy Rekonstrukcji Historycznej „Żołnierze Września 1939 Garnizonu Dęblin”.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating