wielkość tekstu:

Aktualności

2018-06-11 12:28
Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie - Senator Stanisław Gogacz

Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 5 w Łukowie

W dniu 30 maja 2018r. Senator RP Stanisław Gogacz spotkał się w Szkole Podstawowej nr 5 w Łukowie z uczniami klasy VII. Na początku Pan Senator przedstawił uczniom zadania Sejmu, Senatu i Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Opowiedział także, na czym polega jego praca w Senacie. Następnie siódmoklasiści zadawali pytania Panu Senatorowi m.in.: dlaczego zdecydował się zostać politykiem, czym interesował się w młodości, jaki przedmiot najbardziej lubił w szkole. Po wyczerpujących odpowiedziach uczniowie podziękowali Panu Senatorowi za poświęcony im czas i wyjaśnienie wielu nurtujących kwestii.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating