wielkość tekstu:

Aktualności

2018-06-11 12:29
Uroczystości upamiętniające żołnierzy 15. PP - Senator Stanisław Gogacz

Uroczystości upamiętniające żołnierzy 15. PP

W dniu 3 czerwca 2018r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w uroczystościach upamiętniających żołnierzy 15. PP "Wilków" AK-WiN poległych w latach 1944-46, które odbyły się w Brzezinach k/ Stężycy. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w intencji żołnierzy 15. PP "Wilków" AK-WiN odprawioną w kościele parafialnym pw. Świętego Sebastiana. Po Mszy uczestnicy uroczystości udali się na cmentarz parafialny w Brzezinach gdzie po okolicznych przemówieniach złożono wiązanki i zapalono znicze na zbiorowej mogile żołnierzy 15. PP "Wilków" AK-WiN.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating