wielkość tekstu:

Aktualności

2018-06-27 9:33

100-lecie OSP w Szaniawach-Matysach

W dniu 24 czerwca 2018r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w uroczystych obchodach z okazji 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Szaniawach Matysach. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą polową, której przewodniczył diecezjalny kapelan strażaków ks. kanonik Andrzej Biernat. Po Mszy Św. dokonano odsłonięcia pamiątkowej tablicy z okazji upamiętnienia 100-lecia jednostki OSP Szaniawy-Matysy, która także została odznaczona Złotym Znakiem Związku OSP RP za wieloletnią działalność w ochronie przeciwpożarowej dla dobra społeczeństwa i Rzeczypospolitej Polskiej.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating