wielkość tekstu:

Aktualności

2018-07-23 13:28
Święto Policji w Łukowie - Senator Stanisław Gogacz

Święto Policji w Łukowie

W dniu 20 lipca 2018r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w Łukowie w uroczystościach z okazji Święta Policji. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą odprawioną w Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Łukowie. Eucharystię celebrowali ksiądz kanonik Antoni Pietruszka, kapelan łukowskich policjantów oraz ksiądz kanonik Krzysztof Stepczuk. Następnie w sali konferencyjnej im. Jana Pawła II w Urzędzie Miasta odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której wręczono awanse służbowe i wyróżnienia. Na uroczystości obecni byli m.in. samorządowcy oraz przedstawiciele rożnych służb i instytucji współpracujących na co dzień z łukowską komendą.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating