wielkość tekstu:

Aktualności

2018-08-30 12:26
Święto Miodów Ziemi Łukowskiej 2018 - Senator Stanisław Gogacz

Święto Miodów Ziemi Łukowskiej 2018

W dniu 5 sierpnia 2018r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w uroczystościach Święta Miodów Ziemi Łukowskiej, które odbyło się w Ławkach obok siedziby Nadleśnictwa Łuków. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą odprawioną w Kościele Parafialnym Matki Boskiej Częstochowskiej w Gręzówce, następnie po Mszy Św. w miejscowości Ławki nastąpiło uroczyste otwarcie Święta Miodów. Złożono kwiaty przed obeliskiem upamiętniającym Kazimierza Lewickiego – konstruktora ula typu - warszawski zwykły. W programie były m.in. występy zespołów ludowych, konkursy ekologiczne z nagrodami, gry i zabawy dla dzieci, możliwość zakupu książek i sprzętu do gospodarki pasiecznej oraz różnych odmian miodów.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating