wielkość tekstu:

Aktualności

2009-03-02 10:36
Wystawa Euro 2012 - Senator Stanisław Gogacz

Wystawa Euro 2012

Dnia 27 lutego 2009 roku w Galerii Po Schodach przy ul. Bernardyńskiej14 a w Lublinie otworzono międzynarodową wystawę pokonkursową dzieci z wadami słuchu.

Pan Senator uczestniczył w tej uroczystości, podczas której wręczono nagrody, dyplomy i wyróżnienia autorom prac. Wystawa została zorganizowana przez Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej im. Jana Pawła II w Lublinie, Żytomierską Ogólnokształcącą Szkołę I i II st. dla Dzieci Głuchych oraz MDK nr 2 w Lublinie Galeria PO.
 
 
 
powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating