wielkość tekstu:

Aktualności

2018-10-01 13:12
Obchody 72. rocznicy AKCJI MITROPA - Senator Stanisław Gogacz

Obchody 72. rocznicy AKCJI MITROPA

W dniu 30 września 2018r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył uroczystych obchodach 72 rocznicy Akcji Mitropa, które odbyły się w Szaniawach Poniatach. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Święta w kościele MB Nieustającej Pomocy w Szaniawach. Po mszy uczestnicy uroczystości przeszli pod Pomnik Pamięci Żołnierzy AK-WIN Obwód Łuków i Radzyń Podlaski biorących udział w Akcji Mitropa. Nastąpiły przemówienia zaproszonych gości. Wręczono odznaczenia i wyróżnienia ŚZŻ Armii Krajowej. Część artystyczną przygotowała Orkiestra Reprezentacyjna Wojska Polskiego w Siedlcach oraz dzieci ze Szkoły Podstawowej w Szaniawach chóru SP w Trzebieszowie.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating