wielkość tekstu:

Aktualności

2019-04-15 11:05
Jarmark Wielkanocny w Łukowie - Senator Stanisław Gogacz

Jarmark Wielkanocny w Łukowie

W dniu 14.04.2019r.Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w Jarmarku Wielkanocnym w Łukowie. Głównym organizatorem był Gminny Ośrodek Kultury. Jarmark rozpoczął się od występu Dziecięcego Zespołu Pieśni i Tańca „Jata” Gminy Łuków. Na Jarmarku Wielkanocnym można było znaleźć m.in. tradycyjne potrawy i ozdoby wielkanocne, które zostały przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich oraz różne stowarzyszenia i organizacje działające na terenie gminy oraz Łukowa. Odbyło się także wręczenie nagród laureatom Gminnego Konkursu Symboli Wielkanocnych oraz wielkanocny konkurs dla rodzin. Część oficjalną zakończyło składanie życzeń oraz dzielenie się jajkiem wielkanocnym.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating