wielkość tekstu:

Aktualności

2019-04-15 11:23
List Senatora RP Stanisława Gogacza do Darczyńców 19 Akcji Polacy-Rodakom - Senator Stanisław Gogacz

List Senatora RP Stanisława Gogacza do Darczyńców 19 Akcji Polacy-Rodakom

 

 

                     

 

                               Szanowni Państwo

 

 

Serdecznie dziękuję za udział w 19 - tej Akcji Polacy - Rodakom podczas której zbliżyliśmy się do 5000 paczek zwiększając ich liczbę w porównaniu do poprzedniej zbiórki o 300 paczek.

Bardzo się cieszę z tak dużej ilości paczek gdyż dzięki temu mogliśmy więcej Polskich Rodzin obdarować a poza tym utrzymaliśmy trend wzrostowy pokazujący duże zainteresowanie naszą zbiórką. Szczególny charakter Akcji polega przede wszystkim na tym, że wszystkie dary są przekazywane jako paczki a nie jako poszczególne artykuły. Paczka Akcji Polacy - Rodakom to jednakowej wielkości karton z naklejoną biało-czerwoną flagą w której znajduje się opłatek, list z życzeniami, jedna mała miękka przytulanka, nie mniej niż 2 kg konserw mięsnych, artykuły spożywcze oraz słodycze. Lektura listów z których część Państwu przesyłamy wskazuje na to, że nasi Rodacy właśnie na takie paczki bardzo oczekują. Tak duża ilość paczek z których każda waży nie mniej niż 15-cie kg daje nam w sumie ponad 70 ton produktów, które wysłaliśmy w tej edycji. Ułożenie z tych produktów paczek, przewiezienie za granicę a następnie porozdawanie to ogromny trud, który jest wkładany przez bardzo dużo osób którymi są przede wszystkim księża, dyplomaci, samorządowcy, nauczyciele, dyrektorzy szkół i przedszkoli, wolontariusze, kierowcy, uczniowie i oczywiście darczyńcy, jak też sponsorzy oraz bardzo wiele innych osób, których nie sposób w tym liście indywidualnie wymienić. Wszystkim Państwu za to w imieniu Rodaków bardzo dziękuję. Gdyby udało nam się zorganizować kolejną świąteczno - noworoczną Akcję to oczywiście będę Państwa prosił o pomoc. 

Proszę przyjąć na Święta Wielkanocne życzenia radości jaką daje nam Zmartwychwstały Chrystus oraz zdrowia, szczęścia i wszelakiego dobra.

                                                                 

                                                                                Stanisław Gogacz

                                                                                     Senator RP                                                                                                                                                       

          
powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating