wielkość tekstu:

Aktualności

2019-05-08 11:12

Obchody 228. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Dęblinie

W dniu 03.05.2019r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w uroczystych obchodach 228. Rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Dęblinie. Uroczystości rozpoczęły się od Mszy Świętej odprawionej w intencji Ojczyzny w kościele p.w. Świętego Piusa V Papieża w Dęblinie. Po mszy świętej, przy akompaniamencie Orkiestry Wojskowej, uczestnicy uroczystości przeszli ulicami miasta przed Pomnik Niepodległości – plac przed Ratuszem Miejskim.

Po przemówieniu Burmistrz Miasta Dęblin oraz Pana Senatora Stanisława Gogacza został odczytany list okolicznościowy Ministra Obrony Narodowej Mariusza Błaszczaka. Następnie po oddaniu salwy honorowej oraz odczytaniu Apelu Pamięci delegacje złożyły wieńce i wiązanki. Honorową wartę przed pomnikiem pełnili podchorążowie Lotniczej Akademii Wojskowej w Dęblinie oraz dziewczęta w strojach historycznych z Miejskiego Domu Kultury w Dęblinie.

Uroczystości na placu przed Ratuszem Miejskim zakończyły się koncertem w wykonaniu Orkiestry Wojskowej z Dęblina oraz defiladą Kompanii Honorowej wystawionej przez Lotniczą Akademię Wojskową.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating