wielkość tekstu:

Aktualności

2019-05-08 11:40

Dni Polonii z Rodakami w Rzymie

W dniu 05.05.2019r. Senator RP Stanisław Gogacz wraz z delegacją z Senatu uczestniczył w Rzymie w uroczystych obchodach „Dni Polonii i Polaków za Granicą”. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą przy grobie papieża Jana Pawła II w Bazylice św. Piotra. Mszy przewodniczył abp Edward Nowak. Następnie delegacja Senatu złożyła wieniec przy grobie ojca św. Jana Pawła II. Po mszy świętej w Oratorio del Gonfalone odbył się uroczysty koncert z okazji Dnia Polonii i Polaków za Granicą. Zaproszeni goście wysłuchali koncertu w wykonaniu Orkiestry Pięknego Brzegu połączonego z recytacją wierszy św. Jana Pawła II. Po koncercie odbyło się spotkanie z przedstawicielami Polonii w Ambasadzie RP w Rzymie podczas której Marszałek Senatu Stanisław Karczewski podziękował włoskiej Polonii m.in.: za pracę i zaangażowanie w działalność polonijną i podtrzymywanie polskości. Podziękował nauczycielom języka polskiego we Włoszech, dzieciom i młodzieży za to, że chcą uczyć się języka polskiego. Uroczystości w Rzymie zakończył Rodzinny Piknik Polonijny.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating