wielkość tekstu:

Aktualności

2019-05-22 10:01
Jubileusz 150-lecia Szkoły Podstawowej w Czernięcinie - Senator Stanisław Gogacz

Jubileusz 150-lecia Szkoły Podstawowej w Czernięcinie

W dniu 19.05.2019r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w uroczystych obchodach Jubileuszu 150-lecia Szkoły Podstawowej im. Szymona Szymonowicza w Czernięcinie. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą, następnie po Mszy odsłonięto tablicę pamiątkową. Po przemówieniach okolicznościowych uczestnicy uroczystości wysłuchali programu artystycznego w wykonaniu uczniów szkoły oraz przedszkolaków. Odbyła się również m.in.: projekcja filmu o Szymonie Szymonowicu, degustacja jadła regionalnego, wpisy do Księgi Pamiątkowej oraz Księgi Absolwentów.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating