wielkość tekstu:

Aktualności

2019-05-27 10:43
Poświęcenie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego oraz obchody 95-lecia powstania OSP w Turzych Rogach - Senator Stanisław Gogacz

Poświęcenie nowego samochodu ratowniczo-gaśniczego oraz obchody 95-lecia powstania OSP w Turzych Rogach

W dniu 26.05.2019r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w uroczystościach przekazania i poświęcenia lekkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego oraz w obchodach 95-lecia powstania OSP w Turzych Rogach i Gminnych obchodach Dnia Strażaka.

Uroczystości rozpoczęły się od Mszy Świętej odprawionej przez ks. Antoniego Pietruszkę Proboszcza parafii Przemienienia Pańskiego w Łukowie. Po Mszy poświęcono i przekazano lekki samochód ratowniczo-gaśniczy. Odczytano historię OSP w Turzych Rogach. Wręczono odznaczenia i wyróżnienia zasłużonym strażakom. Po wystąpieniach okolicznościowych uczestnicy uroczystości mogli wysłuchać części artystycznej w wykonaniu uczniów ze Szkoły Podstawowej w Turzych Rogach.

 

 

 

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating