wielkość tekstu:

Aktualności

2019-06-06 10:45
Jubileusz 20-lecia Samorządu Powiatu Puławskiego - Senator Stanisław Gogacz

Jubileusz 20-lecia Samorządu Powiatu Puławskiego

W dniu 31.05.2019r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w uroczystościach z okazji 20-lecia Samorządu Powiatu Puławskiego oraz 30. rocznicy wyborów parlamentarnych z 4 czerwca 1989r., które odbyły się w Puławach.

Uroczystości rozpoczęły się Mszą Św. odprawioną w intencji samorządu w Kościele pw. Matki Bożej Różańcowej w Puławach. Kolejne punkty programu obchodów święta samorządu odbyły się w Sali Kongresowej Pałacu Czartoryskich w Puławach. Wręczono odznaki honorowe „Zasłużony dla Powiatu Puławskiego", zaprezentowano film jubileuszowy oraz album „Samorząd Powiatu Puławskiego. Minęło 20 lat...". Przedstawiono także rys historyczny wydarzenia z 4 czerwca 1989r.
powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating