wielkość tekstu:

Aktualności

2008-09-02 13:12

Dożynki Powiatu Lubartowskiego

Pan Senator uczestniczył w Dożynkach Powiatowych w Ostrowie Lubelskim, które odbyły się 31 sierpnia 2008 roku.

Gospodarzami uroczystości byli Burmistrz Miasta i Gminy Ostrów Lubelski Jarosław Jośko oraz Starosta Lubartowski Marian Starownik. Tegoroczne świętowanie rozpoczęło się tradycyjnie od zbiórki delegacji z wieńcami dożynkowymi oraz Mszy Świętej. Po modlitwie korowód dożynkowy przemaszerował do Parku Miejskiego, gdzie po przywitaniu gości i prezentacji wieńców dożynkowych z każdej gminy podzielono się chlebem. Wzorowym rolnikom powiatu lubartowskiego wręczono nagrody i dyplomy. Nie zabrakło również występów gminnych zespołów ludowych, które trwały do końca uroczystości.
powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating