wielkość tekstu:

Aktualności

2008-08-26 12:35

Święto Chleba

W niedzielę dnia 24 sierpnia 2008 roku w Muzeum Wsi Lubelskiej Pan Senator brał udział w jednej z największych prezentacji wyrobów piekarniczych w regionie połączonej z Dożynkami Dworskimi.

Prezentacja została zorganizowana przez Stowarzyszenie Rzemieślników Piekarstwa R.P. Święto rozpoczęła uroczysta Msza Święta celebrowana przez arcybiskupa Bolesława Pylaka, w trakcie której poświęcono chleb. Następnie uroczyście otworzono Święto Chleba, podczas którego piekarze prezentowali nie tylko chleb wypiekany na mnóstwo sposobów, ale także wyroby cukiernicze. Organizator zadbał również o występy zespołów ludowych, wystawy, kiermasze oraz różne konkursy.  
powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating