wielkość tekstu:

Aktualności

2019-09-16 9:55
Gminne Święto Ziemniaka w Sulejach - Senator Stanisław Gogacz

Gminne Święto Ziemniaka w Sulejach

W dniu 15.09.2019r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w Święcie Ziemniaka, które odbyło się w Sulejach w Gminie Łuków. Organizatorami uroczystości była Gmina Łuków, Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie i Sołectwo Suleje. Uczestnicy święta mogli wziąć udział w konkursie na największą bulwę ziemniaka, konkursie na najdziwniejszy kształt kartofla, dla dzieci przygotowany był konkurs plastyczny pn: „Rękodzieło z kartofla”, turniej wiedzy rolniczej „Wszystko o ziemniaku”. Nie zabrakło występów zespołów ludowych oraz degustacji pieczonek ziemniaczanych w garnkach żeliwnych.

powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating