wielkość tekstu:

Aktualności

2008-08-19 14:29
II Piknik Nadwiślański - Senator Stanisław Gogacz

II Piknik Nadwiślański

17 sierpnia 2008 roku Pan Senator uczestniczył w II Pikniku Nadwiślańskim Bliżej natury i IX Dożynkach Powiatowo-Gminnych Chotcza 2008.

Uroczystości rozpoczęły się od zbiórki wieńców dożynkowych oraz Pocztów Sztandarowych przed kościołem w Chotczy Dolnej, następnie odbyła się Msza Święta Dziękczynna w kościele Świętej Trójcy w Chotczy Dolnej. Pan Senator wraz z Korowodem Dożynkowym przeszedł z kościoła na plac przy Zespole Szkół Samorządowych w Chotczy. Podczas części oficjalnej gospodarze uroczystości Wójt Gminy w Chotczy inż. Janusz Witczak i Starosta Powiatu w Lipsku Roman Ochyński powitali gości, po czym uroczyście przekazano chleb oraz zaprezentowano wieńce dożynkowe. Z okazji tych uroczystości Pan Senator wygłosił okolicznościowe przemówienie. II Piknik Nadwiślański uświetniły występy zespołów muzycznych, kapeli oraz kabaretu. Na koniec odbył się wspaniały pokaz sztucznych ogni.
 
 
 
powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating