wielkość tekstu:

Aktualności

2019-10-16 9:18
Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej w Łukowie - Senator Stanisław Gogacz

Powiatowy Dzień Edukacji Narodowej w Łukowie

W dniu 11.10.2019r. Senator RP Stanisław Gogacz uczestniczył w uroczystych obchodach Powiatowego Dnia Edukacji Narodowej w Łukowie oraz w uroczystym otwarciu warsztatów szkolnych przy Zespole Szkół nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Łukowie. Uroczystości rozpoczęły się Mszą Świętą w kościele NMP Matki Kościoła w Łukowie, po której nastąpił przemarsz do ZS nr 1 im. H. Sienkiewicza.

Pierwszym punktem uroczystości było oficjalne otwarcie nowoczesnych warsztatów szkolnych.
W dalszej części uroczystości odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych oraz wręczenie nagród przyznanych przez starostę dyrektorom, nauczycielom i pracownikom jednostek oświatowych prowadzonych przez powiat. W tym roku nagrody otrzymało 10 dyrektorów oraz 25 nauczycieli i pracowników Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej. Zgodnie z tradycją odbyło się również ślubowanie nauczycieli, którzy uzyskali stopień nauczyciela mianowanego.
powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating