wielkość tekstu:

Aktualności

2008-08-19 10:38

Święto Wojska Polskiego

W piątek 15 sierpnia 2008 roku Pan Senator uczestniczył w obchodach Święta Wojska Polskiego w Garnizonie Lublin.

Obchody rozpoczęły się od Mszy Świętej w Kościele Garnizonowym przy Al. Racławickich, po czym pododdziały, poczty sztandarowe oraz zaproszeni goście przemaszerowali na Plac Litewski, gdzie Dowódca Garnizonu Lublin przyjął meldunek. Następnie podniesiono flagę państwową i odegrano hymn państwowy. Po wystąpieniu Dowódcy Garnizonu oraz Wojewody Lubelskiego odbył się Apel Pamięci Oręża Polskiego, po którym złożono kwiaty i wiązanki przy płycie pamiątkowej - Grobu Nieznanego Żołnierza i Pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego. Na zakończenie rozległa się Pieśń Reprezentacyjna Wojska Polskiego, uczestnicy obchodów mieli również okazję obejrzeć Defiladę pododdziałów Wojska Polskiego i Szwadronu Jazdy RP oraz usłyszeć Orkiestrę Garnizonu Lublin.
powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating