wielkość tekstu:

Aktualności

2008-08-18 11:49

Virtuti Militari

Pan Senator uczestniczył w Piątej Rocznicy powstania Klubu Kawalerów Orderu Wojennego Virtuti Militari, która odbyła się 14 sierpnia 2008 roku.

Została zorganizowana przez KKOWVM Oddział Wojewódzki w Lublinie. Uroczystość tą obchodzono podczas II Zjazdu Zarządu Klubu w Lublinie. Po powitaniu zebranych gości wybrano przewodniczącego i sekretarza zebrania. Uczczono również minutą ciszy zmarłych kolegów. Przedstawiono znaczenie Orderu Wojennego „Virtuti Militari" oraz sprawozdanie z działalności Zarządu Oddziału Wojewódzkiego KKOWVM w Lublinie. Na zakończenie zjazdu wybrano nowy Zarząd oraz Komisję Rewizyjną.
powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating