wielkość tekstu:

Aktualności

2008-06-04 13:56

Pamięci poległych

zgrupowania ORLIK I ZAGON.

Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej zorganizował uroczystość poświęconą pamięci poległych i pomordowanych w latach 1944- 1946 żołnierzy Armii Krajowej zgrupowania „ORLIK" i „ZAGON". Uroczystość odbyła się dnia 1 czerwca 2008 roku w Brzezinach w gminie Stężyca. Msza Święta z udziałem pocztów sztandarowych, Kampanii Wojska Polskiego oraz uczestników uroczystości odbyła się w kościele parafialnym w Brzezinach. Po zakończeniu mszy nastąpiło przejście na cmentarz, na którym Senator wraz z innymi uczestnikami oddał hołd poległym Żołnierzom AK i złożył kwiaty.  
powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating