wielkość tekstu:

Aktualności

2008-05-12 11:54

Świadczenia Zdrowotne

Były tematem spotkania Katolickiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów, podczas którego Senator wygłosił prelekcję pt. „Nowa reforma świadczeń zdrowotnych”.

Członkowie i sympatycy Katolickiego Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów zgromadzili się 11 maja 2008 roku. Spotkanie rozpoczęło się Msza Świętą w Kościele Ojców Kapucynów, po czym uczestnicy przenieśli się do sali franciszkańskiej, gdzie po wystąpieniu Pana Senatora nastąpiła żywa dyskusja dotycząca świadczeń zdrowotnych oraz innych problemów z jakimi muszą oni sobie radzić.
powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating