wielkość tekstu:

Aktualności

2008-05-07 13:10

Święto 3 Maja

W 2008 roku mija 217 rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.

Tegoroczne obchody rozpoczęły się Mszą Świętą w Archikatedrze Lubelskiej, podczas której Arcybiskup Józef Życiński wygłosił homilię. Po zakończeniu Mszy Św. mieszkańcy miasta wraz z Parlamentarzystami przeszli na Plac Litewski na czele z pocztami sztandarowymi. Przemówienie wygłosiła Genowefa Tokarska Wojewoda Lubelski, został odczytany również list Prezydenta RP skierowany do Lublinian. Po oddaniu salwy honorowej przez żołnierzy, tradycyjnie władze województwa, posłowie, senatorowie, organizacje kombatanckie oraz szkoły złożyli wieńce pod Pomnikiem Konstytucji 3 Maja.
powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating