wielkość tekstu:

Aktualności

2007-12-20 0:54

Spotkanie opłatkowe

W dniu 15 grudnia 2007 w sali bankietowej przy ul. Okopowej w Lublinie odbyło się spotkanie opłatkowe Ruchu Odbudowy Polski, którego gospodarzem był Senator Stanisław Gogacz.

Na spotkanie przybyli członkowie ROP, liczni samorządowcy i czołowi działacze wielu organizacji. W czasie licznych wystąpień, składania sobie życzeń oraz łamania się opłatkiem obecny był także Jan Romeyko-Hurko - polski wicekonsul urzędujący we Lwowie. Zaproszenie przyjęła także Pani Poseł Gabriela Masłowska oraz Pan Zbigniew Wojciechowski.
Podczas spotkania opłatkowego odbył się niezapomniany występ Zespołu Tańca Ludowego UMCS pod przewodnictwem Pana Kazimierza Leszczyńskiego. Na zakończenie został zagrany hejnał lubelski przez znanego trębacza Onufrego Koszarnego. Po zakończeniu spotkania nastąpiło
przekazanie paczek świątecznych na ręce Wicekonsula Polakom na Ukrainie.
powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

© 2008 - 2019 | stanislawgogacz.pl
grafika multimedia eventplating