wielkość tekstu:

Aktualności

2010-08-25 9:04
XII Święto Chleba - Senator Stanisław Gogacz

XII Święto Chleba

Na zaproszenie Stowarzyszenia Rzemieślników Piekarstwa Rzeczypospolitej Polskiej „Region Lubelszczyzna” oraz Cechu Rzemiosł Spożywczych Senator Stanisław Gogacz 22 sierpnia 2010 roku wziął udział w XII Wojewódzkim Święcie Chleba.

Jak co roku Święto Chleba połączono z „Dożynkami Dworskimi". Tegoroczne Święto rozpoczęło się mszą świętą w intencji rzemieślników piekarstwa i cukiernictwa, ich rodzin oraz  pracowników piekarstwa. Wszystkich uczestników przywitał Prezes Stowarzyszenia  Pan Andrzej Motyl. W tym roku na stoiskach wystawowych można było spróbować oraz zakupić nie tylko chleb, cebularze czy ciasta, w różnych formach i kształtach, ale również sery, wędliny oraz inne regionalne wyroby. Organizatorzy przewidzieli również występy orkiestr i zespołów ludowych, konkursy z nagrodami dla publiczności i wystawców, a na koniec spotkanie przy biesiadnym stole.

XII Święto Chleba

XII Święto Chleba - Senator Stanisław Gogacz
XII Święto Chleba - Senator Stanisław Gogacz
XII Święto Chleba - Senator Stanisław Gogacz
XII Święto Chleba - Senator Stanisław Gogacz
XII Święto Chleba - Senator Stanisław Gogacz
powrót
Debaty publiczne

Podsumowanie debaty z dnia 14.07.2012

W sobotniej debacie publicznej pt. „Lubelszczyzna nie zgadza się na prywatyzację Zakładów Azotowych Puławy” zorganizowanej przez Senatora RP Stanisława Gogacza oraz Komisję Międzyzakładową NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. uczestniczyło ponad 100 osób.

Debata Publiczna w spr. prywatyzacji Zakładów Azotowych Puławy

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Zakładów Azotowych Puławy S.A. zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ pt. „LUBELSZCZYZNA NIE ZGADZA SIĘ NA PRYWATYZACJĘ ZAKŁADÓW AZOTOWYCH PUŁAWY”

Podsumowanie debaty z dnia 16.02.2011

W środowej debacie publicznej pt. „Tak dla Komendy Regionalnej Bazy Logistycznej w Stawach jako jednej z czterech struktur logistycznych Sił Zbrojnych RP”...

Debata Publiczna w spr. Komendy Reg. Bazy Logistycznej w Stawach - 16.02.2011

Senator RP Stanisław Gogacz oraz Niezależny Samorządny Związek Zawodowy Pracowników Wojska przy Jednostce Wojskowej Nr 4824 Stawy zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ...

Podsumowanie debaty z dnia 29.12.2010

Zorganizowana przez Senatora Stanisława Gogacza debata publiczna pt."Nie likwidacji Kliniki Stomatologicznej w Lublinie" zakończyła się przyjęciem poniżej zaprezentowanego stanowiska.

Debata Publiczna w spr. obrony Kliniki Stomatologicznej - 29.12.2010

Senator RP Stanisław Gogacz oraz pracownicy służby zdrowia wraz z pacjentami i mieszkańcami Lubelszczyzny zapraszają na DEBATĘ PUBLICZNĄ - NIE LIKWIDACJI KLINIKI STOMATOLOGICZNEJ W LUBLINIE -

© 2008 - 2018 | stanislawgogacz.pl

Fotograf Warszawa

grafika multimedia eventplating